Aluminiowe ściany osłonowe. Fasady

Aluminiowe ściany osłonowe. Fasady

Oferta nasza obejmuje wykonanie projektu, produkcję i montaż fasad na placu budowy.  Oferowane przez nas fasady mogą być elementem elewacji lub pełnić funkcję samodzielnej ściany osłonowej zamontowanej na konstrukcji nośnej obiektu. Zaawansowanie technologiczne proponowanych przez nas systemów fasadowych SAPA , Reynaers i Aluprof,  pozwalają na realizowanie nie tylko prostych konstrukcji ale również bardzo śmiałych projektów architektonicznych, zapewniając pewność rozwiązań, oraz znakomite osiągi pod względem termicznym i akustycznym. Atrakcyjny projekt w połączeniu z perfekcją oferowanego przez nas  systemu oraz z jakością naszego wykonania, gwarantuje obiektowi prestiż i elegancję.

Wygląd fasady o słupowo ryglowej konstrukcji może być kształtowany w różny sposób. Inwestorzy i architekci mają do dyspozycji

  • Fasady z e szkłem mocowanym za pomocą docisków wykończonych klipsami o różnym kształcie i wysokości
  • Fasady z podkreślonym w dowolny sposób podziałem pionowymi i poziomymi liniami
  • Fasady z niewidocznym sposobem mocowania szyb: strukturalne i semistrukturalne gdzie od zewnątrz widać jedynie sylikonową spoinę pomiędzy szybami. Fasady strukturalne charakteryzują się  mocowaniem szyb za pomocą klejenia do elementów aluminiowych natomiast w przypadku fasad semistrukturalnych montaż szyb jest mechaniczny.

Jak w każdej ścianie w fasadach można montować drzwi i okna.

Back to Top